צרו קשר
ּ

צילום אוכל

צילום אוכל הינו סוג צילומים שיכול לשמש כמעט לכל מטרה, פרסומות, תפריטים, אריזה ואפילו תיעוד של אותם מאכלים ביתיים אהובים, כל אלו יכולים לזכות בתיעוד המושלם בעזרתו של צלם מקצועי כמו אביב קורט. כאן תוכלו להיעזר בשרותיו של צלם מנוסה אשר יוכל לעזור להנציח את המנות המועדפות עליכם בצורה אסטטית ומעוררת תיאבון.

צילום אוכל מקצועי מגרה חושים

מאז הוספת המצלמה בטלפונים הניידים, נראה כי צילום אוכל הפך להיות חלק בלתי נפרד מכל ישיבה במסעדה או שיטוט במדיה החברתית. אך שימו לב, היכולת של צלם מקצועי להפוך צילום אוכל לאומנות של ממש. זאת התאפשר הודות ל:

  • התקדמות טכנולוגית בעידן הטכנולוגי הביאה איתה את היכולת לצלם ולצפות בתמונה באופן מיידי. כך ניתן להתכוונן ולעשות את השינויים הנדרשים על מנת להפיק את התמונה הטובה ביותר.
  • הטכנולוגיה הביאה גם להתארכות בחיי המדף של מוצרים שונים ושיפור של מראה האוכל, כך ניתן פעמים רבות להימנע משימוש בעזרים ויזואליים במקום חומרי גלם כמו פירה במקום גלידה או דבק במקום חלב. שימור של טריות המוצרים מאפשר לתת את מלוא הכבוד ותשומת הלב לחומרי הגלם האמתיים.
  • ציוד צילום מקצועי המאפשר תפיסה של פרטים קטנים באופן מיומן. אין ספק כי איכות התמונה תהיה גבוהה יותר במידה והיא מצולמת בעזרת ציוד מקצועי.
  • ידע וניסיון שאי אפשר להתכחש לתרומתו. שהרי רק ניסיון יכול ללמד את הצלם את כל אותן זוויות מיוחדות שיכולות להפוך את הצילום למוצלח במיוחד.

צילום אוכל מחירים משתלמים במיוחד בסטודיו של אביב קורט

צילום אוכל מתאפיין בתכנון רב ובחירה מדוקדקת של חומרי גלם, קומפוזיציה וסטיילינג של המנה, כך שניתן יהיה לקבל את התוצאה הטובה ביותר במהרה עוד לפני שהאוכל מאבד מצורתו עקב המתנה ארוכה. אביב קורט הינו צלם בעל ניסיון רב בתחום הצילום בכלל וצילום מזון בפרט, כך שכל שלבי התהליך אינם זרים לו. יחד נוכל ליצור את התמונה המגרה, האסטטית והאיכותית ביותר של המנה האהובה עליכם.

צילום אכול מקצועי

למעלה

ּ