צרו קשר
ּ

צילום מוצרים לאתרי אינטרנט

צילום מוצרים זהו תחום התמחות בצילום דוממים המתמקד בהצגת החפץ בצורה האטרקטיבית ביותר לקונה פוטנציאלי. המוצרים אשר אתם מציעים ללקוחותיכם באתר יכולים להיות מצוינים, אך ללא הצגה שלהם באופן אטרקטיבי, הרי שהתמונה שתצטייר בעיני הלקוחות היא כאילו והמוצרים פחות טובים ממה שהם באמת. אביב קורט, צלם מסחרי מקצועי, בעל ניסיון של למעלה מ-16 שנה בענף הצילום, ישמח לבוא לעזרתכם ולהציג את המוצרים שלכם בצורה כזו שתמשוך את הקונים.

צילום מוצרים על רקעים שונים

דמיינו כי אתם נכנסים לחנות, אמנם היא נקיה ונראית מסודרת, אך כל המוצרים זרוקים על המדפים, נמצאים בכוכים חשוכים וחלקם אף נראים כאילו ראו ימים טובים יותר. זוהי חוויה לא נעימה שתמונה לא איכותית של מוצר יכולה לגרום ללקוח. צילום מוצרים איכותי חייב לתאר את המוצר עצמו כך שיראה לא פחות טוב מהמציאות לכל הפחות. ישנן דרכים שונות להציג את המוצר באור הטוב ביותר, דרך פופולרית היא צילום על רקע כלשהו, שחור, לבן או כל רקע אשר תבחרו.

  • צילום על רקע לבן – צילום זה נפוץ בעיקר בקרב קטלוגים שונים. צילום על רקע לבן נקי מושלם, מאפשר להעניק למוצר שלכם מראה אסטטי ויוקרתי.
  • צילום על רקע שחור – צילום זה מתאים בעיקר למוצרים בהירים או גופי תאורה מאירים. הרקע הכהה יוצר תחושה על עומק ומדגיש את הפרטים הקטנים.

מקצועיות זו לא מילה גסה

כל פרויקט של צילום מוצרים נלקח ברצינות רבה, כך שאתם תוכלו לקבל את התמונות המייצגות הטובות ביותר, בין אם זה לחנות הווירטואלית שלכם, לפרסום בקטלוג או אפילו לשלט חוצות מרכזי בעיר. אביב קורט מציע יחס מקצועי וחברי בו זמנית, תוך התמקדות על צילום מנוסה, מהיר ובאיכות גבוהה. כך תוכלו לקדם את המוצרים שלכם בצורה היעילה ביותר לצד מענק של מראה יוקרתי יותר לקטלוג מוצרים שלכם.

למעלה

ּ