צרו קשר
ּ

צילום מקצועי

צילום יכול להיות מנת חלקו של כל אחד, אך צילום מקצועי דורש כישרון, ניסיון וציוד מתאים. ניתן לעשות השוואה במקרה זה לעוגה. דמיינו את העוגה שאתם מכינים בבית, ומנגד תשוו לעוגה מקונדיטוריה מקצועית. שתיהן עוגות טעימות, אך ההבדל ניכר. בטעם, בעיצוב, ובדרכי ההכנה. כך גם בצילום, ישנו הבדל משמעותי והמתכון ליצירת צילום מקצועי ברמה גבוהה דורש מאמצים וזמן. אביב קורט, הוא צלם מקצועי בעל ניסיון של מעל 16 שנה בענף הצילום, כך שמכיר אותו מבפנים החוצה. הוא מתמחה במגוון רחב של תחומים כמו צילום עיצוב פנים ואדריכלות, צילום מוצרים, צילום מזון ועוד.

מה עושה את ההבדל בין צילום מקצועי לצילום חובבני?

בעולם בו כל אחד יכול לשלוף את הטלפון ולהתחיל לצלם, הצילום הפך להיות נגיש לכולם. צילום מקצועי לעומת זאת הוא מקצוע לכל דבר. הוא דורש דברים ספציפיים אשר רק המכלול של כולם יביא ליצירת תוצר סופי איכותי ומקצועי.

  • ציוד צילום מקצועי – על מנת להתחיל ולעסוק במשהו בצורה רצינית, ציוד מקצועי הוא חובה. חצובות תאורה, רפלקטורים, מצלמות, עדשות ועוד. כל אלו הם רק חלק קטן מרשימת הציוד שצלם מקצועי מחזיק.
  • ידע – צלם מקצועי לרוב גם ילמד את התחום בצורה יסודית במוסד כלשהו. שם הוא יקבל את הכלים הבסיסיים הדרושים לו לתחילת עבודתו בצורה עצמאית. הוא יכיר את עולם המושגים הבסיסיים, ילמד להשתמש בציוד ובתוכנות העריכה וכמובן יקבל הדרכה וטיפים לגבי איך כדאי לצלם מבחינת זוויות שונות ומה השיטות הטובות ביותר לניצול מקסימלי של תאורה.
  • ניסיון – לימודים וציוד חדיש זה טוב ויפה, אך איך תחליף לניסיון בשטח. צלם שעוסק בתחום מזה שנים, מכיר את כל הניואנסים הקטנים של לקוחותיו, ויודע למנוע מראש תקלות שונות.

צילום מקצועי בסטודיו של אביב קורט

במידה ואתם מחפשים מקום מקצועי שקיים שנים, הסטודיו של אביב קורט זה המקום בשבילכם. אחד הדברים החשובים לנו ביותר הוא הקשר אתכם, הלקוחות. רק כך נוכל יחד להציב מטרות לצילומים ולעמוד בהם בצורה יוצאת דופן. אנו מזמינים אתכם לעיין בגלריות ולהתרשם ממגוון סוגי הצילום מהם אתם יכולים ליהנות.

צילום מקצועי בסטודיו

למעלה

ּ