צרו קשר
ּ

צילום פורטרט

צילום פורטרט הוא לרוב צילום של פניו של האדם. מטרת צילומים אלו היא להעביר לצופה על תחושותיו של המצולם, הצגה של חזותו הכללית או כל מסר אחר שתרצו. כיום צילומים מסוג זה לא מגבילים את עצמם אך ורק לצילום הפנים, אלא ניתן להכליל בהם את כל הגוף, אך להמעיט בהסחות דעת. בצילומי פורטרט אתם זה העיקר, כך שאביב קורט, צלם מסחרי מקצועי, יוכל להעביר בתמונה את העיקר, שהוא אתם והמסר שברצונכם להעביר בתמונות איכותיות.

צילום פורטרט בסטודיו מקצועי

אין ספק כי לתפוס את סיפורו השלם של בן אדם בתמונה זו משימה בלתי אפשרית, אך צילומי פורטרט מתמקדים בהעברת אלמנט מסוים של המצולם, חוויה מסוימת או רגש ספציפי. אלו יוכלו להשתקף דרך התמונה בידיו של צלם מקצועי. כיוון שתמונות אלו יכולות להעביר קשת רחבה של תחושות, יש להן שימושים רבים וביניהם:

  • צילום לצרכי תדמית – בצילומי פורטרט ניתן גם להשתמש לצרכי תדמית. אתם הפנים של העסק שלכם, ובעת צילום מקצועי תוכלו להעביר את האופי שלכן ושל בית העסק שלכם בתמונה מקצועית. כך ניתן להעביר מסר שיווקי איכותי ללא מילים ישר ללקוחותיכם.
  • צילומי אמנות – זוהי גם דרך להעניק חיים באמנות שהיא אתם. צילום אנשים היא חוויה מעניינת, התוצאות יכילו את כל טווח קשת הרגשות ועל כן יכולות להיות מצוינות בתור תמונות אמנות, ולמצולמים מזכרת נפלאה ליום שסבב סביבם.

צילום פורטרט – המצולם במרכז

צילום פורטרט שם אתכם במרכז, בין אם מדובר בצילומים למטרות חיזוק התדמית העסקית של המותג שלכם או אם מדובר בצילום למטרות קידום עצמי באתרי אינטרנט שונים או לשם צילום בוק מקצועי. צילום זה הוא אישי מאוד ומעניק חוויה אינטימית בין המצולם לבין הצופה. אביב קורט הוא צלם בעל ניסיון של מעל 16 שנה בתחום הצילום, כך שאין ספק כי יוכל לעזור להעניק את תחושת הנוחות החשובה בצילומים מסוג זה על מנת להוציא יחד את התמונה המושלמת למטרה שהצבתם לעצמכם.

צילום פורטרט בסטודיו מקצועי

צילום שחקנים – אביב קורט

למעלה

ּ