צרו קשר
ּ

צילומי אוויר

צילומי אוויר מהווים פתרון ויזואלי לצרכים שונים, בין אם מדובר בפרויקטים של נדל"ן או תרומה תקשורת או לסרטי תדמית שונים. צילומים מסוג זה מתאפשרים הודות לרחפנים למיניהם, מצלמות מקצועיות בעלות רזולוציה גבוהה ומייצבי תנועה מיוחדים התורמים ליצירת הצילום המושלם המותאם ספציפית לצורך שלכם. אביב קורט מספקים צילומי אוויר לכל דורש, כך תוכלו לקבל תצלומי אוויר מקצועיים מבלי להתפשר על איכות הצילום.

צילומי אוויר לנדל"ן

חברות נדל"ן שונות גילו בשנים האחרונות כי צילומי אוויר מאפשרים את הצגת הנכס והשטח המקיף אותו בצורה מיוחדת אשר תורמת רבות לשיווקו. כך ניתן לספק ללקוחות פוטנציאליים הצצה אל הנכס מזווית שעד כה לא הייתה אפשרית. צילומים אלו תורמים רבות לשיווק, בעיקר לנכסים בהם לסביבה הקרובה ישנה חשיבות כמו בשכונות מפוארות או באזורים בהם ישנו גם נוף טבעי מרשים באזור הנכס.

כל הפרטים האלו יכולים להשפיע על מחיר הנכס ועל כן הצגת היתרונות בצורה מקצועית ואיכותית חשובים מאוד. כך ניתן להמחיש בצורה טובה יותר את גודל הנכס לפי קנה מידה לפרטים אשר גודלם ידוע מראש, כמו גם קרבה לים או המחשה על כמה האזור מרווח. חשוב לציין כי צילומים מסוג זה יכולים לעזור גם במעקב אחר התקדמות בניה של פרויקטים שונים, כך תוכלו לקבל פרספקטיבה אחרת ממה שאתם רגילים ולקבל נקודת מבט רחבה יותר לגבי פרויקטים בפיתוח ואלו שאתם מעוניינים לקדם.

צילומי אוויר באמצעות רחפן מקצועי ומתקדם

אביב קורט הוא צלם מסחרי מקצועי עם וותק של מעל 16 שנה בתחום הצילום. היכולת שלו לעמוד בקצב של ההתפתחות הטכנולוגית ולהציע שירותים שונים כמו צילומי אוויר, צילום מזון, צילום מוצרים ואפילו צילומי תדמית ואדריכלות מציבים אותו בחזית תחום הצילום. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל פרויקט עליו תעבדו יחד, יזכה במירב תשומת הלב הנדרשת לצד איכות צילום לא מתפשרת ושירות אדיב ואישי.

צילומי אוויר באמצעות רחפן מקצועי ומתקדם

למעלה

ּ