צרו קשר
ּ

צלם מוצרים

אנו חיים בעידן טכנולוגי עשיר בו כמעט כל אדם יכול לקרוא לעצמו צלם מוצרים. לכל אדם יש מצלמה איתה יכול לצלם ולקדם את מוצריו. אך חשוב לציין, כי יש צילום, ויש צילום. הדבר הקטן הזה הוא מה שיכול לייחד את תמונות המוצרים שלכם. אביב קורט, צלם מקצועי עם ניסיון של מעל 16 שנה בעולם הצילום, יודע לשים את הדגש על הפרטים הקטנים ביותר, כך שהתוצר המתקבל יהיה איכותי וישדר מראה אסטטי ויוקרתי.

צלם מוצרים מקצועי עושה את ההבדל

בעולם שמוצף בחברות ומוצרים שונים, לעיתים לייחד את עצמכם ואת המוצרים שלכם יכולה להיות משימה לא פשוטה. צלם מוצרים מיומן יכול לעשות את כל ההבדל עבורכם ולאפשר לגם להציג את המוצרים שלכם בצורה מקורית וכזו שתמשוך קהל קונים פוטנציאלים. צילום מוצרים יכול להתבצע במגוון של שיטות, להלן כמה מהן:

  • צילום שימוש במוצר – אחת הדרכים היעילות ביותר לצלם מוצר היא גם להמחיש את הפונקציונליות שלו. עט שכותבים בעזרתו, תיק המכיל דברים, מכסחת דשא על דשא ירוק עד. סוג צילום זה לעיתים דומה מאוד לצילום אווירה.
  • צילום אווירה – צילומים אלו מספרים סיפור סביב המוצר שלכם. כך ניצור סצנה יחסית פשוטה מסביב למוצר על מנת להבליט את האופי אותו מייצג. זוהי גם שיטה מצוינת לשילוב מספר מוצרים יחד, מושלם לתמונות קולקציה כלליות ולהענקת מראה מיוחד למותג.
  • צילום מוצר על רקע לבן – זהו צילום קטלוגי. בצילום זה משתמשים ב-2 מקורות אור, אחורי וכזה המדגיש את המוצר ומלבין את הרקע. כך ניתן מראה אסטטי ונקי למוצר.
  • צילום מוצר על רקע שחור – סוג זה של צילום מתאים במיוחד לגופי תאורה או מוצרים שקופים שניתן להאיר. כך נוצר עומק בצילום וכל הפרטים הקטנים באים לידי ביטוי בצורה טובה יותר.

האור עושה את ההבדל

חלק בלתי נפרד מעבודתו של הצלם הוא לבצע שימוש נכון באור ובאמצעי התאורה שעומדים לרשותו. אביב קורט, צלם בעל ניסיון רב בתחום, בעל תפיסה מיוחדת למוצרים וחללים שונים, כך יכול להוסיף ערך נוסף לעבודתו בשימוש מקצועי ומיומן במקורות האור העומדים לרשותו וליצור את תמונת המוצר המושלמת עבורכם.

לגלריית צילום מוצרים לחצו כאן

צלם מוצרים מקצועי - אביב קורט

למעלה

ּ