צרו קשר
ּ

צלם מזון

תפקידו של צלם מזון מקצועי הוא לגרום לכל הצופה בתמונה להרגיש כאילו והמנה הייתה מוגשת לפניו. לחוות את כל הצבעים, כמעט ולהריח את האוכל. איכות הצילום צריכה להדגיש את המרקמים השונים, השכבות, המילויים וכמובן הצבעים השונים. צלם מנוסה כמו אביב קורט יכול לשלב את כל הגורמים האלו למכלול עשיר שיכול לייצג את המאכל ברמה שלא פחותה מהמציאות.

חשיבותו של צלם מזון מקצועי

האוכל מלווה אותנו באשר נלך, בין אם בתזונה ובין אם בין אם בפרסומות, תפריטים ואפילו תיעוד של בישולים ביתיים. על מנת להצליח ולהגיע לתוצר סופי המייצג בצורה טובה את המאכל המצולם מומלץ להיעזר בשירותיו של צלם מקצועי. אמנם אנו חיים בעולם בו הצילום הפך לנחלת הכלל, אך ישנם תחומים בהם אין תחליף לעבודה מיומנת של צלם מנוסה.

  • ידע מקצועי – אין תחליף לידע המקצועי של הצלם. זוויות צילום, ידע בניצול נכון של תאורה טבעית ומלאכותית ועוד, אלו הן רק הנקודות הבסיסיות אותן הצלם למד לעומק.
  • ניסיון – ידע עוזר רבות, אך במבחן האמיתי בשטח הוא זה שיכול לעשות את ההבדל בין צלם מקצועי לחובבן. צלם העוסק בתחום במשך שנים יכול להכיר את כל הדרכים היעילות והייחודיות על מנת לגרום לתמונה להיות איכותית. זהו כישרון שנלמד בדרך הקשה לאורך ניסיון של שנים.
  • ציוד צילום מתאים – בואו נודה באמת, חלק משמעותי מהיכולת לצלם תמונה טובה כרוך באיכות הצילום אשר ברשותכם. מצלמה של טלפון אמנם יכולה להיות לא רעה לצילומים ביתיים, אך במידה ואתם מעוניינים בצילומים מקצועיים אשר ישמשו אתכם בהמשך ויתפרסמו במקומות שונים, אין ספק כי בהחלט מומלץ להיעזר בצלם מקצועי.

אוכלים עם העיניים

אביב קורט הינו צלם בעל ניסיון של מעל 16 שנה בענף הצילום, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי משימת הצילום נמצאת בידיים אמינות. תמונותיו עומדות בעד עצמן ומספרות את הסיפור הטעים של המנות השונות אשר מוצגות בהן. כאן נוכל יחד להגיע לתמונה מנצחת המפארת את היצירה שלכם וגורמת לכל הצופה בה לרצות ולקחת ביס כבר בתמונה עצמה.

לגלריית צילומי מזון לחצו כאן

צלם מזון מקצועי | אביב קורט

צילום מזון אווירה – אביב קורט

למעלה

ּ