סטודיו לצילום מקצועי המתמחה בתחומים מגוונים כגון- צילום עיצוב פנים, צילום אדריכלות, צילום מוצרים, צילום לצורכי פרסום לקטלוגים ואתרי אינטרנט, כמו כן גם מזון ותכשיטים, צילום לעיתונות ויחסי ציבור וצילומי פורטרטים ותדמית.

גללו מטה

סטודיו לצילום מקצועי המתמחה בתחומים מגוונים כגון- צילום עיצוב פנים, צילום אדריכלות, צילום מוצרים, צילום לצורכי פרסום לקטלוגים ואתרי אינטרנט, כמו כן גם מזון ותכשיטים, צילום לעיתונות ויחסי ציבור וצילומי פורטרטים ותדמית.

סטודיו לצילום המספק זווית ראיה מעניינת וייחודית לכל פרויקט בהתאם לצרכיו של הלקוח

קצת עלינו

  • אביב קורט, בעל ניסיון של למעלה מ-16 שנה בענף הצילום. בוגר "הסטודיו" בית ספר לצילום. בוגר שנקר במחלקה לעיצוב מוצר ומורה לצילום בג'ון ברייס – מכללת הייטק.
  • נעה בר-און, בוגרת בית הספר לצילום גליץ, בוגרת שנקר במחלקה לעיצוב תכשיטים ורכזת קורסים לצילום מתקדם בבית ספר גליץ.

"בזכות היותי מעצב תעשייתי, הדרך בה אני תופס ורואה מוצרים וחללים מהווה ערך מוסף לעבודתי כצלם"

הינכם מוזמנים להתרשם ממגוון גלריות הצילום המוצגות באתר ובמידה ו – ♥ צרו איתנו קשר 

סטודיו לצילום מקצועי

סטודיו לצילום של אביב קורט זהו המקום המושלם לקבל בו זווית ראיה ייחודית ומעניינת לכל פרויקט צילום בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח תחת עמידה במטרות ומענק שירות אדיב, סבלני ואישי. הסטודיו קיים מעל 16 שנה ומתמחה במגוון רחב של צילומים – עיצוב פנים, מוצרים, מזון ואפילו צילומי תדמית ופורטרטים. לכולנו יש את הפרויקטים המיוחדים שזקוקים לתשומת לב מיוחדת, כך שבמידה ואתם מחפשים צלם מסחרי מקצועי, אביב קורט זו הכתובת הנכונה עבורכם.

סטודיו לצילום – שירותים שניתן לקבל

בעידן הטכנולוגי שלנו, לכל אדם יש מצלמה כזו או אחרת איתה הוא יכול לצלם את כל אשר עולה על רוחו. אך בסופו של דבר על מנת לקבל את התמונות הטובות והמקצועיות ביותר, מומלץ ליצור קשר עם סטודיו לצילום אשר יוכל לעשות את העבודה עבורכם לפי המטרות אשר תגדירו מראש. להלן חלק מהשירותים שתוכלו לקבל בסטודיו:
  • צילום אדריכלות- צילום מסוג זה מתעד את המורכבות האסטטית של חלל מעוצב. את הצילומים האלו ניתן לפרסם בקטלוגים, אתר ומדיה חברתית של המעצב למטרות שיווק וקידום עצמי, בתור פורטפוליו מקצועי. צילומים אלו דורשים עין מיומנת וניסיון רב על מנת להכיל את כל אותם פרטים קטנים וליצור את התמונה המושלמת.
  • צילום מוצרים- צילומים אלו יכולים לבוא לעזרתכם בתור מוכרים. בין אם אתם מוכים באמזון או באתר פרטי, הרי שישנו צורך להציג אותם בצורה שתהיה הכי אטרקטיבית ומעניינת ללקוח. ישנם סוגים שונים של צילומים שמתאימים למטרה זו. צילומים על רקע לבן או שחור, צילומי אווירה, צילום 360 ועוד.
  • צילום מזון- צילום זה אמור לעורר תיאבון ולגרות את מי הרואה אותם. צילום מזון מקצועי יכול לגרום לכם כמעט ולטעום ולהריח את המנה רק מהתבוננות בתמונה.
  • צילום תדמית– צילום הבא להציג את העסק ואת הנפשות הפועלות בו ללקוח ולאפשר לו להכיר אתכם עוד לפני שנפגשתם פנים מול פנים.

התאמה לצרכי הלקוח

על מנת שתוכלו לקבל את מלוא התמורה למחיר ששילמתם, אביב קורט יכול להציע לכם עין רגישה, מקצועיות ויחס אישי. כל אלו יבטיחו כי נפעל יחד ונשיג את כל המטרות שנציב. התמונות שיתקבלו יעברו עריכה ועיצוב, על מנת שתוכלו ליהנות מהתוצר הסופי המושלם אשר לו אתם מחכים.