אם הגעתם לכאן סימן שאתם מחפשים צלם אדריכלות מקצועי שיתעד את הפרוייקט שלכם. אנחנו עובדים עם עשרות אדריכלים, מעצבי פנים, נגרים, חברות אלומיניום, תאורה, ריצוף, ועוד… עבורם אנו מספקים שירותי צילום אדריכלות ועיצוב פנים והופכים את הפרוייקטים המהממים שלהם לתיק עבודות מרהיב.


שיטת הצילום שלנו


הפרויקטים שצילמנו

לקוחות מובילים שסומכים עלינו:

צילום אדריכלות בשיטה של אביב קורט

כאשר אני מגיע לצלם חלל שמעצב פנים/ אדריכל יצר, חשוב לי לתת במה לדגשים המיוחדים שהמעצב ירצה להדגיש, כך שהדיאלוג בין הצלם לבין המעצב חייב להיות פתוח מפרה ונעים. שיתוף הפעולה והדיון ביני לבין הלקוח שלי קיים בכל יום הצילום כל תמונה שאני מצלם עובר מיידית אליו לטאבלט או ללפטופ כדי להגיע להסכמה וליישור קו בינינו.


נוכל להחליט ביחד על סוגיות כגון

איזה זויות מחמיאות לפרוייקט ואלו פחות?

לכל רהיט/אזור בבית יש זוויות מחמיאות יותר ומחמיאות פחות. בשביל להגיע לזווית הכי מחמיאה נצטרך להבין את החלל, את האור הנופל עליו, את המורפולוגיה שלו. לפעמים מה שנראה בעין שונה מאוד ממה שהמצלמה רואה ומוציאה. אחרי כל כך הרבה שנים שאני מצלם אדריכלות ועיצוב פנים אני כבר מיומן בלמצוא את הזוויות האלה במהירות.

כמה רכה או קונטרסטית תהיה התאורה?

לעיתים נרצה תאורה רכה ועדינה ולעיתים נרצה דווקא תאורה דרמטית ומודגשת, זה תלוי באווירה של החלל, בתפקיד שלו וברגש שהמעצב ירצה להעביר דרך התמונות של החלל שעיצב.

כמה נרצה להבליט את הנוף המשתקף דרך החלונות?

לפעמים הנוף מהמם ונרצה לקבל אותו בתמונה ולעיתים הנוף משעמם או מפריע ואז נרצה להעלים אותו או לשרוף את הפרטים בחוץ, ההחלטה בעניין הזה תקבע כמה אור טבעי נכניס לתמונה והאם נעשה שימוש בתאורה מלאכותית – פלאשים, או לחילופין האם ניצור HDR/נחבר כמה פריימים בחשיפות שונות, לכדי תמונה אחת מושלמת.

ועוד הרבה החלטות הקשורות לסטיילינג…

לעיתים המעצב/האדריכל עושה את הסטיילינג לצילומים בעצמו ולעיתים הוא לוקח סטייליסט/ית אשר ביחד בונים את הסטיילינג לצילומים, בין אם כך או כך חשוב לייעץ להם ולהתייעץ איתם כדי שכולם יהיה מרוצים מהתוצאה הסופית.

קבלו הצעת מחיר מותאמת אישית


כן, אני רוצה הצעת מחיר

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים,
אז אנחנו ניתן לתמונות לדבר בעד עצמן…


רוצים לראות עוד עבודות?


עוד פרויקטים שצילמנו

6 טיפים לבחירת צלם אדריכלות ועיצוב פנים

ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעשו שיעזרו לכם לבחור צלם אדריכלות הטוב ביותר עבורכם.

טיפ #1
טיפ #2
טיפ #3
טיפ #4
טיפ #5
טיפ #6
טיפ #1

המלצות מקולגות בתחום

תתייעצו, זה אף פעם לא מזיק, בין אם זה עם חברים מהתחום או בין אם זה רק לקרוא ביקורות על הצלם.

טיפ #2

הסתכלו על דוגמאות

לכל צלם יש אתר ובו אפשר לראות דוגמאות של פרוייקטים שהוא צילם. כדאי לשים לב לזויות הצילום שהוא בוחר, לתאורה, לדברים הקטנים שמפריעים/לא מפריעים בפריים.

טיפ #3

סגנון הצילום

לכל צלם יש סגנון שמאפיין אותו, אולי לא תרגישו בזה בהתחילה אבל ככל שתסתכלו על יותר צלמים אתם כבר תשימו לב. מה שחשוב זה שתתחברו ותאהבו את ההרגשה שהתמונות נותנות לכם.

טיפ #4

שיחת טלפון

חשוב מאוד לנסות להכיר את הצלם באופן אישי ולהרגיש את ה'וויב' ביניכם, את הזרימה ואת ההבנה בין מה שאתם רוצים לבין מה שהוא יכול לצלם.

טיפ #5

מה בדיוק מקבלים? הצעת מחיר מסודרת

לאחר שיחת הטלפון מגיעה הצעת המחיר, בה נרשם ומפורט כל מה שדובר בשיחה ועוד. חשוב לבדוק באמת מה אתם מקבלים כדי שלא תופתעו אחר כך.

טיפ #6

זמן אספקה

לאחר יום הצילום עבודת הצלם לא נגמרת, אנחנו צריכים לסנן מתוך כל התמונות, לערוך אותן עריכה ראשונית, לשלוח ללקוח לבחירה ולערוך סופית את התמונות. כל זה אמנם לוקח זמן אבל צלם מיומן גם יכול לסיים את כל התהליך הזה בפחות משבוע.

פרוייקטים שהתפרסמו ברשת


Call Now Button