צילום אווירי

שתף

צילום אווירי מאפשר לי קצת לרחף מעל… בעזרת מטוס קל, רחפן או בלון הליום אנו יוצרים סרטוני תדמית, סיורים אוויריים וצילומים להדמיות של פרוייקטים נדל"נים חדשים.

צילום אווירי מראה ללקוחות שלכם פרספקטיבה אחרת ממה שהם רואים כל יום ומאפשר להם מבט יותר רחב על הפרויקטים שאתם רוצים להראות.

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר תמונות שצילמנו בתחום צילום אווירי.

צילום אווירי מקצועי

צילום אווירי מאפשר לנו נקודת מבט שונה על כל אותם דברים שאנו רגילים לראות מזווית אחרת. פתרונות וויזואליים אלו מתאפשרים הודות להתפתחות טכנולוגית ושימוש ברחפנים על מנת לקבל צילום מהאוויר. אצל אביב קורט תוכלו להזמין את צילומי האוויר הנחוצים לכל מטרה אשר תבחרו, כאן נוכל לספק לכם מענה לכך צורך שיתעורר.

צילום אווירי לכל מטרה

שימוש בצילומים אלו התחיל בשימוש הצבאי ומשם התפתח לכיוונים רבים. מעבר לשימוש בצבאי שעד היום נעזרים בו, צילומי אוויר יכולים כעת לענות על צרכים שונים בתחומים אזרחיים וזאת משום שצילומים מסוג זה מאפשרים השגת צילום בזוויות ראיה שאין שני לה. לצילומים אלו ישנה דרישה גבוהה במגוון תחומי עיסוק:

  • חברות ופרויקטים בנדל"ן- כאן הרצון הוא ליצור תיעוד אווירי לפרויקטים של חברות הנדל"ן למטרות שיווקיות. כך ניתן להציג את הנכסים מזווית מיוחדת ללקוחות פוטנציאליים ולקדם את הנכס בצורה משמעותית. כמו גם ליצור מעקב על התפתחות הבניה מזווית קצת אחרת.
  • תקשורת ומדיה- לעיתים צילום אווירי יכול לתרום רבות ליצירת סרט או פרסומת המכילים את הצילומים הללו, כך ניתן להכליל צילומים מסוג זה בשיווק ופרסום במדיות שונות.
  • סרטי תדמית רבים גם הם נוטים להשתמש בצילומי אוויר על מנת להעניק לסרט נפח של פעילות או הישגים בהם יוצרי הסרט מתגאים.

צילום אווירי מחיר משתלם במיוחד

חשוב לבחור אך ורק בחברה מנוסה לצילומים מסוג זה. זאת כיוון שרק בחברות מנוסות תוכלו למצוא את הציוד המתאים לצילומים מסוג זה המגובה בכל האישורים הנדרשים, כמו גם איכות הצילום תהיה גבוהה יותר והצילום המתקבל יהיה מותאם לצרכים שלכם. בעזרתו של אביב קורט, צלם מקצועי בעל ניסיון של שנים רבות בתחום, תוכלו לקבל את הצילום האולטימטיבי המתאים ביותר עבור הצורך שלכם בצילום אוויר. בין אם בסטילס או בווידאו, תוכלו לקבל תצלומי אוויר ללא התפשרות על איכות הצילום.

צילום אווירי, צילום רחפן, צילום מהאוויר

נוספים

צילום פנים
מאמרים

צילום פנים

צילום פנים הוא אמנות שמאתגרת את הצלם להתמודד עם תנאי תאורה מגוונים, זוויות שונות ומרחבים מוגבלים. אם אתם רוצים לשפר את יכולות הצילום שלכם וליצור

צילום מזון
מאמרים

צילום אוכל מקצועי

צילום אוכל מקצועי הוא תחום מיוחד בעולם הצילום, המתמקד בהבאת היופי והטעם של המנות לתמונות מרהיבות. עבור צלמים מקצועיים ושפים כאחד, המטרה היא להמחיש את