צילום ארכיטקטורה

שתף

ארכיטקטורה היא אולי אחד מסוגי האומנות השימושיים ביותר. זוהי אומנות כאשר בתוכה ניתן לחיות ולעבוד. צילום ארכיטקטורה אם כך, חייב ליצור תיעוד של הדברים אשר יעניקו לצופה בתמונות את התחושה כי אותו מקום הוא חלק מחייו. צילומים מסוג זה מתאימים במיוחד לקטלוגים עיצוביים או אפילו אתרי אינטרנט ומדיה חברתית למטרות קידום ושיווקו של האדריכל. כל פרויקט של אביב קורט שם דגש על יצירתיות, סבלנות ותשומת לב מלאה לפרטים הקטנים באתר הצילום, כך יצליח ליצור את התמונות המושלמות אשר יענו על המרות המוגדרות של הפרויקט.

צילום ארכיטקטורה – רק בידיהם של מקצוענים!

אין תחליף לעבודה של צלם מקצועי. בעיקר כזה בעל ראייה רחבה והבנה של על מה צריך להתמקד בעת צילום ארכיטקטורה. צלם מנוסה ייקח בחשבון גורמים רבים שאולי אנו לא נתייחס אליהם חלק מהם הינם:

  • צילום בזווית אחרת – צילום מבנים מבפנים ומבחוץ דורש כישורים וראיה קצת אחרת מאשר צילום של מוצרים ואנשים. צריכה להיות הבנה מדויקת של זוויות הצילום השונות. חלקים שונים של הבית יכולים להיות מצולמים בשיטות שונות, בזויות שונות ובחשיפה שונה לאור. כל זאת על מנת ליצור קו עיצובי אשר ייתן תחושה של אחידות בין החדרים השונים לא מול העיצוב החיצוני של הבניין עצמו.
  • אור וצל – משחקים של אור וצל הרבה פעמים יכולים ליצור עוד אלמנט עיצובי שיוסיף פן נוסך לצילומים. אך גם כאן רק צלם מקצועי ידע את כל הטריקים ליצירת התמונה המושלמת תחת התנאים הקיימים בשטח. לעיתים יהיה הצורך לצלם ברמות חשיפה שונה לאור או אפילו בשעות יום שונות על מנת לבחון איזו תוצאה תהיה המחמיאה ביותר לצילום הספציפי.

צילום ארכיטקטורה מחירון מיוחד לפונים דרך האתר

אחד היתרונות הבולטים בעבודה עם צלם מקצועי כמו אביב קורט הוא היכולת שלו לראות את הדברים בפרספקטיבה קצת אחרת משאר האנשים. היכולת הזו מעניקה לו את האפשרות ליצור תיעוד מושלם בתמונה על אף תנאים קשים בשטח שאולי יכולים להיות תאורה לא מוצלחת או זוויות מורכבות לצילום עקב הבניה עצמה. צילום ארכיטקטורה הוא זה המשלב את הידע הטכני הרב שבא מרקע של צילום לצד תשוקה לתחום העיצוב כך שידע לבחור את המיקום המושלם לתמונה אטרקטיבית.

צילום ארכיטקטורה מקצועי

נוספים

צילום פנים
מאמרים

צילום פנים

צילום פנים הוא אמנות שמאתגרת את הצלם להתמודד עם תנאי תאורה מגוונים, זוויות שונות ומרחבים מוגבלים. אם אתם רוצים לשפר את יכולות הצילום שלכם וליצור

צילום מזון
מאמרים

צילום אוכל מקצועי

צילום אוכל מקצועי הוא תחום מיוחד בעולם הצילום, המתמקד בהבאת היופי והטעם של המנות לתמונות מרהיבות. עבור צלמים מקצועיים ושפים כאחד, המטרה היא להמחיש את