ארכיטקטורה היא אולי אחד מסוגי האומנות השימושיים ביותר. זוהי אומנות כאשר בתוכה ניתן לחיות ולעבוד. צילום ארכיטקטורה אם כך, חייב ליצור תיעוד של הדברים אשר יעניקו לצופה בתמונות את התחושה כי אותו מקום הוא חלק מחייו. צילומים מסוג זה מתאימים במיוחד לקטלוגים עיצוביים או אפילו אתרי אינטרנט ומדיה חברתית למטרות קידום ושיווקו של האדריכל. כל פרויקט של אביב קורט שם דגש על יצירתיות, סבלנות ותשומת לב מלאה לפרטים הקטנים באתר הצילום, כך יצליח ליצור את התמונות המושלמות אשר יענו על המרות המוגדרות של הפרויקט.

צילום ארכיטקטורה – רק בידיהם של מקצוענים!

אין תחליף לעבודה של צלם מקצועי. בעיקר כזה בעל ראייה רחבה והבנה של על מה צריך להתמקד בעת צילום ארכיטקטורה. צלם מנוסה ייקח בחשבון גורמים רבים שאולי אנו לא נתייחס אליהם חלק מהם הינם:

צילום ארכיטקטורה מחירון מיוחד לפונים דרך האתר

אחד היתרונות הבולטים בעבודה עם צלם מקצועי כמו אביב קורט הוא היכולת שלו לראות את הדברים בפרספקטיבה קצת אחרת משאר האנשים. היכולת הזו מעניקה לו את האפשרות ליצור תיעוד מושלם בתמונה על אף תנאים קשים בשטח שאולי יכולים להיות תאורה לא מוצלחת או זוויות מורכבות לצילום עקב הבניה עצמה. צילום ארכיטקטורה הוא זה המשלב את הידע הטכני הרב שבא מרקע של צילום לצד תשוקה לתחום העיצוב כך שידע לבחור את המיקום המושלם לתמונה אטרקטיבית.

צילום ארכיטקטורה מקצועי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *