כמוכרים באתרי מכירות גדולים כמו אמזון, בוודאי נתקלתם כבר בדרישות השונות לגבי צילום מוצרים לאמזון. אביב קורט, הוא צלם מנוה וותיק בתחום הצילום. וככה הוא חייב להיות מעודכן בכל אותם סטנדרטים ותנאים שאתרי מכירה כמו אמזון מציבים לתמונות.

צילום מוצרים לאמזון – רק באופן מקצועי!

המטרה של קריטריונים מדויקים של צילום מוצרים לאמזון היא לשם יצירת חווית משתמש אחידה. כך שלקוח פוטנציאלי שגולש באתר יקבל את התחושה כי אמזון זו החנות עצמה וכל המוצרים מגיעים ממנה. דבר זה מיישר קו עם כל המוכרים. האתגר הוא אם כך, ליצור תמונה מוצלחת שתייחד את המוצרים שלכם במסגרת ההגבלות של אמזון.

ללא תמונה מקצועית של המוצר, הקונים לא יוכלו להיות בטוחים בנוגע לאיזה מוצר הם רוכשים, ועל כן ייתכן ולא יבצעו את הרכישה, כך גם אמזון בוררים את התמונות ומאשרים רק אלו שמציגות את המוצר בצורה מקצועית. המטרה היא שוב כמובן, לשמור על חוויית לקוח ולהציג את המוצר שאתם מציעים באופן האטרקטיבי ביותר.

במידה ונצלם את המוצרים בעצמנו, אנו עלולים להתפתות ולנסות להתחיל לשחק עם הגוונים של המוצר על מנת לקבל את התמונה הטובה ביותר. אך לאור העובדה כי אתרי מכירות גדולים מייחסים חשיבות גבוהה לתלונות והערות של לקוחותיהם, הרי שבמידה והתמונה לא תהיה תואמת למוצר עצמו, אתם עלולים לספוג נזקים ועונשים מאמזון. צלם מקצועי שמכיר את כל החוקים יוכל להציג את המוצר שלכם באור הטוב ביותר תחת כל אותן מגבלות.

צילום מוצרים מקצועי לאמזון להדגשת הפרטים הקטנים של המוצר

כיוון שאמזון קשוחים מאוד בנוגע לדרישות של התמונות אשר הם מאשרים באתר, הרי שתשומת לב רבה לפרטים הקטנים היא זו שתהפוך את תמונת המוצר שלכם למיוחדת, דבר זה יצליח להבדיל אתכם משאר המוכרים המפרסמים לצידכם. אביב קורט הינו צלם מיומן המכיר את כל המגבלות שאתרים כמו אמזון מציגים בפנינו ואת כל שיטות הצילום שיכולות להביא לידי ביטוי את הייחודיות של המוצר שלכם ולמשוך אליו קונים פוטנציאליים רבים.

צילום מוצרים לאמזון עם אביב קורט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.