צילום מזון

שתף

צילום אוכל שמצליח לרגש, לעורר את בלוטות הטעם, שמשדר עסיסיות, טריות וחשק לטרוף את המנה.

בין אם זה צילום מנה עם רקע נקי או צילום יותר אווירתי, בין אם זה תקריב לעגבנייה או לסטייק עסיסי – מה שחשוב לנו זה שתרגישו שהמנות שלכם עוברות בצורה הטובה ביותר ויעזרו לכם למכור אותן בקלות.

מה מצלמים? צילום אוכל צילומי מנות, מודעות פרסום, אריזות מזון, תפריטים, קטלוגים, צילום מסעדות ואווירה ועוד.

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר תמונות שצילמנו בתחום צילום מזון ולפתח תיאבון על הדרך.

למעבר לגלריית צילום המזון

צילום מזון מקצועי ואומנותי - אביב קורט

צילום מזון מקצועי

האוכל הינו מרכיב הכרחי בחיינו, ומשמעותו לא רק בהישרדות. צילום מזון מאפשר לנו לתעד בצורה מקצועית את כל אותן מנות שיכולות לדבר אלינו ברמה עמוקה ויתר. כך שמתוך תמונה אחת, נוכל כמעט לטעום ולהריח את המצולם. יצירת תמונה מעוררת חושים יכולה להיות קלה בידיו של אצלם מקצועי כמו אביב קורט ולשמש אתכם לכל מטרה שתרצו, בין אם תיעוד עצמי או חשיפת תפריט חדש למסעדה או לבלוג אוכל.

צילום מזון אומנותי – תיעוד אומנות אכילה

בישול יכול בהחלט להיות אומנות, במיוחד בארץ, כאן האוכל לא ממלא רק תפקיד של למלא את הבטן. ניתן כיום לשטוף את העיניים בתמונות אוכל שיגרמו לנו לרצות לרחרח את התמונה וכמעט להצליח לטעום את המצולם. וזהו הרי הקסם האמיתי. להצליח להעביר בתמונה את הטעם הנפלא של המנה המצולמת ולכלול בה את כל אותם מאמצים שהושקעו בהכנתה.

צילום מזון הפך בשנים האחרונות לנחלת הכלל, בין אם מנה מוצלחת שהכנו בבית ותמונתה עלתה לאינסטגרם, או מנה חדשה המצטרפת לתפריט האהוב במסעדה. כל תמונה שהיא יכולה להפוך למקצועית בידיו של צלם מקצועי. בצילום מסוג זה יש לשים לב להרבה פרטים קטנים על מנת לצלוח את המשימה ולזכות בתמונה המושלמת.

  • בחירת תאורה מתאימה.
  • זוויות צילום מיוחדות.
  • סטיילינג למנה, צילחות ואיבזור.
  • מיקום הצילומים.
  • צבעים וטקסטורות של האוכל.
  • טכניקות צילומי מזון מקצועיות.

צילום מזון מחיר משתלם

מנה ראשונה, עיקרית או קינוח, כולן יכולות לזכות בתיעוד נצחי המסוגל להעביר בתמונה את כל הריחות, הצבעים והטעמים המרהיבים של המנה שהכנתם. זכרו כי צילום מסוג זה דורש ידע ושליטה בטכניקות שונות, תוך כדי שמירה על אסטטיות המנה המצולמת ושימוש בטכניקות צילום המיועדות לצילומי מזון בצורה בלעדית. בעזרתו של אביב קורט תוכלו להגיע לתוצר סופי הנראה לא פחות טוב מהמנה במציאות, ומייצג אותה בצורה הנאמנה והאיכותית ביותר.

נוספים

צילום פנים
מאמרים

צילום פנים

צילום פנים הוא אמנות שמאתגרת את הצלם להתמודד עם תנאי תאורה מגוונים, זוויות שונות ומרחבים מוגבלים. אם אתם רוצים לשפר את יכולות הצילום שלכם וליצור

צילום מזון
מאמרים

צילום אוכל מקצועי

צילום אוכל מקצועי הוא תחום מיוחד בעולם הצילום, המתמקד בהבאת היופי והטעם של המנות לתמונות מרהיבות. עבור צלמים מקצועיים ושפים כאחד, המטרה היא להמחיש את