צילום פורטרט הוא לרוב צילום של פניו של האדם. מטרת צילומים אלו היא להעביר לצופה על תחושותיו של המצולם, הצגה של חזותו הכללית או כל מסר אחר שתרצו. כיום צילומים מסוג זה לא מגבילים את עצמם אך ורק לצילום הפנים, אלא ניתן להכליל בהם את כל הגוף, אך להמעיט בהסחות דעת. בצילומי פורטרט אתם זה העיקר, כך שאביב קורט, צלם מסחרי מקצועי, יוכל להעביר בתמונה את העיקר, שהוא אתם והמסר שברצונכם להעביר בתמונות איכותיות.

צילום פורטרט בסטודיו מקצועי

אין ספק כי לתפוס את סיפורו השלם של בן אדם בתמונה זו משימה בלתי אפשרית, אך צילומי פורטרט מתמקדים בהעברת אלמנט מסוים של המצולם, חוויה מסוימת או רגש ספציפי. אלו יוכלו להשתקף דרך התמונה בידיו של צלם מקצועי. כיוון שתמונות אלו יכולות להעביר קשת רחבה של תחושות, יש להן שימושים רבים וביניהם:

צילום פורטרט – המצולם במרכז

צילום פורטרט שם אתכם במרכז, בין אם מדובר בצילומים למטרות חיזוק התדמית העסקית של המותג שלכם או אם מדובר בצילום למטרות קידום עצמי באתרי אינטרנט שונים או לשם צילום בוק מקצועי. צילום זה הוא אישי מאוד ומעניק חוויה אינטימית בין המצולם לבין הצופה. אביב קורט הוא צלם בעל ניסיון של מעל 16 שנה בתחום הצילום, כך שאין ספק כי יוכל לעזור להעניק את תחושת הנוחות החשובה בצילומים מסוג זה על מנת להוציא יחד את התמונה המושלמת למטרה שהצבתם לעצמכם.

צילום פורטרט בסטודיו מקצועי
צילום שחקנים – אביב קורט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.