צילומי תדמית

שתף

צילומי פורטרט עסקי או צילום תדמית מאפשר לכם ליצור רושם ראשוני מוצלח עוד לפני שפגשתם את הלקוחות שלכם. הוא מאפשר ללקוחות שלכם להבין מי אתם ובמה אתם עוסקים.

בין אם מדובר בצילום סטודיו על רקע לבן/ניטראלי/אחר, ובין אם זה צילום אווירתי במקום עבודתכם. המטרה שלנו היא להוציא מכם את המהות של מה שאתם רוצים להעביר על עצמכם ויזמין את הלקוח להמשיך ולהתעניין בשירותיכם.

צילומי התדמית יכולים להתקיים בסטודיו שלנו, בפרדס חנה, או בכל מקום אחר- אצלכם במשרד או בחוץ. איכות הסטודיו תהיה זהה בכל מקום שתבחרו.

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר תמונות תדמית שצילמנו.

צילומי תדמית לעסקים

צילומי תדמית הם למעשה הענקת פנים מוכרות לעסק שלכם. בעולם בו אנו מוצפים בעסקים שונים בכל אשר נפנה, אין תחליף להענקת נופך אישי לבית העסק שלכם. כך לקוחותיכם יכולים לקבל חוויה אישית יותר בעת הפניה אלכם. אביב קורט הוא צלם מסחרי מקצועי בעל וותק וניסיון של למעלה מ-16 שנה בענף הצילום, ויכול לעזור לכם להציג את עצמכם בצורה הכי איכותית ומקצועית לקהל הלקוחות שלכם.

צילומי תדמית – מה ניתן להרוויח מהם?

צילומי תדמית כיום הם נפוצים מאוד ואין זה מפתיע. שהרי הם יכולים לספק לכל עסק להציג את עצמו בצורה אחרת וקצת יותר אישית בפני קהל הלקוחות באתר האינטרנט, במדיה החברתית, כרטיסי ביקור וכל מדיה אחרת לבחירתכם.

  • התאמה אישית – צילומים מסוג זה חייבים להיות מקוריים ומותאמים באופן אישי למצולם. הרי שהפנים שלכם הם פניו של המותג. על מנת להציג את העסק שלכם בתור מיוחד ומקורי, כך צריכים להיראות גם צילומי התדמית.
  • תדמית טובה לעסקים – עסקים רבים בוחרים לשווק את עצמם גם ברשתות החברתיות, כך שאין זה מפתיע כי גם שם ישנו צורך בהענקת נופך אישי על מנת לזכות בקשר צמוד יותר עם הלקוחות. שהרי ברגע שהלקוח מרגיש קשר צמוד יותר לבן אדם, ומכאן לעסק, הסיכויים כי יעבוד איתו הינו גבוה יותר.
  • קונספט עסקי מותאם – זה המקום להביא לידי ביטוי את הקונספט העסקי שלכם ולהעניק לו גוף ופנים. בניה משותפת של הקונספט העסקי תאפשר צילומים ממוקדים ומקצועיים יותר. כך תוכלו להעביר כל מסר שתרצו בעזרתו של צלם מקצועי אשר יציב אתכם בצורה הנכונה ויתאים את התאורה ליצירת התמונה המושלמת.

צילומי תדמית מחיר משתלם לפונים דרך האתר

אין תחליף לצלם מקצועי ומיומן אשר יודע לבצע את מלאכתו על הצד הטוב ביותר. כך אביב קורט יכול לצלם אתכם בצורה מוקפדת לכל מטרה עסקית שתבחרו, צילום פורטרט מקצועי בסטודיו או במשרד בקו מקצועי שיתאים לכל קונספט עסקי שתבחרו. כך תוכלו להעביר את הרצונות ועקרונות שלכם בתמונה מרשימה.

צילומי תדמית לעסקים | אביב קורט

נוספים

צילום פנים
מאמרים

צילום פנים

צילום פנים הוא אמנות שמאתגרת את הצלם להתמודד עם תנאי תאורה מגוונים, זוויות שונות ומרחבים מוגבלים. אם אתם רוצים לשפר את יכולות הצילום שלכם וליצור

צילום מזון
מאמרים

צילום אוכל מקצועי

צילום אוכל מקצועי הוא תחום מיוחד בעולם הצילום, המתמקד בהבאת היופי והטעם של המנות לתמונות מרהיבות. עבור צלמים מקצועיים ושפים כאחד, המטרה היא להמחיש את