תפקידו של צלם אדריכלות הוא לתעד את עיצובו של הבית, המשרד או המסעדה בצורה שתכלול את כל האלמנטים העיצוביים שהושקעו בו. דרך התמונות ניתן יהיה לראות את כל השלבים המורכבים שהובילו לתוצאה המורכבת והייחודית שאנו רואים מול עינינו. במהלך הצילומים האדריכל והצלם חייבים לעבוד בצורה צמודה והדדית על מנת להגיע לתוצר מוגמר העונה על כל מטרות הצילומים. אביב קורט הינו צלם מנוסה בעל ניסיון של מעל 16 שנים בענף הצילום, כחלק מהשכלתו הוא גם מעצב תעשייתי, כך שהדרך בה הוא רואה חללים מהווה ערך מוסף לעבודותיו.

יתרונותיו של צלם אדריכלות ועיצוב פנים מקצועי

למשימת צילום מסוג זה, צלם האדריכלות חייב להיות בעל זווית וגישה מקורית ומיוחדת. רק צלם בעל תשוקה והבנה של תחום האדריכלות יוכל ליצור את התמונה המרשימה ביותר תוך ניצול נכון של המשאבים והעיצוב העומד לרשותו.

צלם אדריכלות מקצועי זה כל ההבדל

הבסיס לעבודה משותפת מוצלחת בין הצלם לבין האדריכל היא תקשורת טובה ופתוחה. שפה משותפת, סבלנות רבה ופתיחות לרעיונות חדשים יכולים לתרום ליצירת חזון משותף בינכם לבין אביב קורט, כך יחד איתו תוכלו ליצור את התיעוד המושלם. אביב בעל חיבה רבה לעולם העיצוב, כך יכול להביא נופך נוסף לצילומים יחד עם ההערכה שלו לעבודת האדריכל. יצירה משותפת של התמונות המושלמות יכולה להיות פשוטה כשאתם עובדים לצידו של צלם מקצועי ומנוסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *