צילום עיצוב פנים יכול למלא מספר תפקידים. הוא יכול להוות כלי שיווקי בתור חלק בפורטפוליו של מעצב הפנים ולהופיע בקטלוגים או באתר ומדיה החברתית של המעצב. מעבר לזה צילומים אלא יכולים להוות מקור להשראה למעצבים אחרים ואנשים פרטיים. מי לא רוצה להיות מקור השראה? הרי זו המחמאה ברמה הגבוהה ביותר. כך שעבודה לצד צלם מיומן כמו אביב קורט יכולה לספק לכם את התמונות הטובות ביותר הודות ליכולות, ידע וציוד מקצועי בו הוא מחזיק.

בניית צילום עיצוב פנים איכותי

צילום של חללים פנימיים טומן בחובו אתגרים רבים. מצד אחד הוא צריך להיות אינפורמטיבי ולכלול את כל הפרטים הקטנים והאלמנטים העיצוביים אשר נוצרו במיוחד עבורו, ומצד שני עליו להעביר את התחושה שהמקום משרה על השוהים בו. כל זאת תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של צילום איכותי למרות תאורה או מבנים מסובכים.

בנייה של צילום בחלל סגור יכולה להיות משימה לא פשוטה. האתגר הזה כאמור, דורש התמודדות עם גורמים טבעיים כמו תאורה לצד הצורך להכליל את כל האלמנטים תוך שמירה על איכות תמונה. רק צלם מקצועי יוכל לספק את הפתרונות למצבים שכאלו. הפתרונות יכולים לכלול צילום של אותה התמונה ברמות חשיפה שונות של אור והתמקדות בגורמים שונים על מנת ליצור תמונה משולבת ברמה גבוהה. וגם צילום מזוויות שונות כך שיוכל יחד עם מעצב הפנים להחליט על איזה קו עיצובי הולכים.

אין תחליף לצלם מקצועי

אביב קורט הוא צלם בעל וותק של מעל 16 שנה בענף הצילום וככזה יכול לספק לכם שירותי צילום עיצוב פנים ואדריכלות ברמה גבוהה. כל צילום עובר עיבוד גרפי מוקפד לפני שנמסר ללקוח, תוך שמירה על נאמנות לעיצוב המקורי כמובן. כמובן שצלם מקצועי יחזיק גם ציוד צילום משוכלל שיאפשר לו ליצור את התמונות האיכותיות ביותר אשר יוכלו לדבר בשם עצמן.

צילום עיצוב פנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *