צילום 360

שתף

צילום 360 מעלות בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת צילום חלק וללא קיטועים. צילום מוצר 360 ברמה מקצועית ובמחירים משתלמים.

בקרוב יעלו מגוון פרויקטים נוספים שביצע הסטודיו. בינתיים לחצו כאן להתרשמות ממגוון העבודות שיש באתר וצרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

צילום 360 מאפשר יצירה של תמונה חיה ותלת ממדית המורכבת מאוסף של תמונות מזוויות שונות. בסוג צילום זה נוצר סוג של סרטון בו ניתן לראות את המוצר מכל זווית. אביב קורט הינו צלם וותיק העושה שימוש בטכנולוגיות צילום מתקדמות על מנת ליצור עבורכם את הצילום האיכותי ביותר על ידי המכשור החדיש ביותר.

יתרונות צילום 360

  • מתאים לכל מוצר – צילום 360 יכול להיות שימושי ללקוחות שונים. הוא יכול להתאים לאתרים שיווקיים או למטרות מכירה באינטרנט. למעשה לכל מטרה בה אנו רוצים להציג את המוצר על כל זוויותיו הטובות. בין אם מדובר על נעלי ספורט או תכשיטים, כמעט כל מוצר ניתן להציג בצילום מסוג זה.
  • יתרון על המתחרים – צילום 360 יכול להעניק לכם יתרון משמעותי על המתחרים שלכם. אפילו אם המוצרים שלכם יכולים להיות דומים, חוויית הלקוח מקבלת ערך ייחודי בעת הצגה של המוצר בדרך מיוחדת זו. אלו כבר לא תמונות סטילס רגילות, לא משנה כמה אומנותיות הן. כאן הלקוח מקבל חוויית שימוש מיוחד לה הוא לא זוכה במקומות אחרים, דבר ההופך את הביקור בחנות הווירטואלית שלכם לחוויה.
  • אינטראקציה עם המוצר – ניתן לראות צילום זה לא רק בתור הצגה של המוצר, כאן הקונה הפוטנציאלי יכול לשחק עם התמונה התלת ממדית. לבחון את המוצר על כל צדדיו ולהרגיש כמעט כאילו מחזיק אותו בידיים. ככל שהלקוח יבלה יותר זמן עם המוצר, כך גדלים הסיכויים כי הוא אכן יבצע את הרכישה.

צילום מוצר 360 – הדרך האופטימלית לשיווק מוצר

אביב קורט, צלם מסחרי הפעיל בתחום מעל 16 שנה בענף הצילום, יצור עבורכם את הצילום האינפורמטיבי הזה, כך שמכל זווית שרק תבחרו תוכלו לראות את כל היתרונות של המוצר אותו אתם מעוניינים לקדם. זו לא המצאה מחדש של הגלגל, אלא רק ההבנה כי חלק ממה שהלקוחות שלכם מחפשים זו גם חווית הקניה האולטימטיבית. כזו שתאפשר להם לקבל את המידע המדויק ביותר בנוגע למוצר לצד קצת כיף.

 

נוספים

צילום פנים
מאמרים

צילום פנים

צילום פנים הוא אמנות שמאתגרת את הצלם להתמודד עם תנאי תאורה מגוונים, זוויות שונות ומרחבים מוגבלים. אם אתם רוצים לשפר את יכולות הצילום שלכם וליצור

צילום מזון
מאמרים

צילום אוכל מקצועי

צילום אוכל מקצועי הוא תחום מיוחד בעולם הצילום, המתמקד בהבאת היופי והטעם של המנות לתמונות מרהיבות. עבור צלמים מקצועיים ושפים כאחד, המטרה היא להמחיש את